Privātuma politika

Ja jūs sniedzat mums informāciju, piemēram, reģistrējot kontu vai veicot pasūtījumu, mēs izmantojām to, lai padarītu mūsu veikalu vēl labāku un sniegtu Jums vēl vairāk labumu. Pateicoties šai informācijai, mēs varam sniegt Jums piemērotākus piedāvājumus. Tajā pašā laikā, mēs vēlamies skaidri izklāstīt, kā mēs izmantojam informāciju un kā jūs varat aizsargāt savu konfidencialitāti.

Apkopotā informācija

Mēs apkopojam informāciju, kura ir nepieciešama Jūsu pasūtījuma piegādei, saziņai ar Jums, kā arī mūsu pakalpojuma uzlabošanai.

Mēs izmantojam divus informācijas avotus:

Jūsu sniegtā informācija. Noformējot pasūtījumu, pierakstoties jaunumiem, mēs piedāvājam Jums ievadīt savus personas datus, piemēram vārdu, uzvārdu, e-pastu, tālruni.

Informācija, kuru iegūstam, kad lietojat mūsu vietni. Mēs varam apkopot informāciju par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni. Piemēram, kādus iestatījumus esat izvēlējies, kādas preču kategorijas skatījāt. Šāda apkopošana attiecas uz tālāk norādīto informāciju:

Valoda, Pirkumu groza saturs.

Sīkdatnes

Lai Jūs varat turpināt iepirkties atkārtoti apmeklējot mūsu vietni, mēs izmantojam sīkdatnes, jeb cookie.

Izņemot www.leobaby.lv vietni, sīkdatnes var ielikt trešo personu servisi, ar kuriem mijiedarbojās www.leobaby.lv, piemēram, Google Analytics vai Google AdWords.

Apkopotās informācijas izmantošana

Informāciju, kuru apkopojam no visiem saviem pakalpojumiem, mēs izmantojam, lai uzlabotu mūsu vietni, izveidotu jaunus, Jums piemērotākus piedāvājumus.

Apstrādājot apmaksātos pasūtījumus, mēs drukājam grāmatvedības dokumentus, preču pavadzīmes un citus Jūsu personas datus saturošus dokumentus, kuri ir nepieciešami, lai varam izpildīt savus pienākumus pret Jums.

Uz e-pastu mēs atsūtam informāciju pa izmaiņām Leo Baby SIA sniegtajos pakalpojumos, jaunajiem un esošajiem pakalpojumiem, precēm un piedāvājumiem, t.sk. atlaidēm un akcijām. Turklāt, varam atsūtīt arī citu informāciju, kuru uzskaitām par noderīgu vai interesantu saņēmējam, kā arī mūsu partneru piedāvājumus.

Dati, kas ir apkopoti ar sīkdatņu palīdzību, ļauj ietaupīt Jūsu laiku un spēkus. Piemēram nav nepieciešams atkārtoti ievadīt savu lietotājvārdu, atcerēties ko ielikāt iepirkumu grozā iepriekšējā apmeklējumā, ja pasūtījums nebija pabeigts.

Sīkdatnes var tikt izmantotas, lai rādītu Jums LeoBaby.lv reklāmas citās interneta vietnēs. Šadu failu uzstādīšanai un reklāmu rādīšanai Leo Baby SIA izmanto citu pakalpojuma sniedzēju pakalpojumus, tādus kā DoubleClick un Google. Šīs kompānijas, analizējot sīkdatnes, nosaka, kuras LeoBaby.lv vietnes lapas Jūs esat apmeklējis, un kuras reklāmas Jums rādīt. Jūs varat atslēgt šo citu pakalpojumu sniedzēju sīkdatņu izmantošanu attiegajā vietnes Network Advertising Initiative lapā.

Izvēles ierobežojums

Personas dati mums ir nepiciešami, lai nodrošinātu komercdarbību saskaņā ar LR likumiem un normatīvajiem aktiem, tāpēc šādus datus mēs nevaram izdzēst.

Informācijas atklāšana trešām personām

Mēs izpaužam personas informāciju uzņēmumiem, organizācijām vai fiziskām personām ārpus Leo Baby SIA uzņēmuma tikai tālāk minētajos gadījumos.

Kurjerdienesti, piegādes dienesti un maksājumu sistēmas;

Ja to prasa likums, vai tiesiskās organizācijas.

Mēs varam kopīgot apkopoto informāciju, kas nav personu identificējoša informācija, publiskojot to saviem partneriem vai masu medijiem. Piemēram, lai informētu sabiedrību per tirgus tendencēm.

Piemērošana

Šī privātuma politika attiecas tikai uz informāciju, kas iegūta caur mūsu mājas lapu www.leobaby.lv.

Jūsu piekrišana

Izmantojot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu privātuma politikai.

Izmaiņas

Šī konfidencialitātes politika var laiku pa laikam mainīties. Visas konfidencialitātes politikas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā.