Возврат товара

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr..207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Ja saņemot preci konstatējat, ka Jums neapmierina tās krāsa,izmērs vai vizuālais izskats, Jums ir tiesības to nodot atpakaļ, iepriekš brīdinot pakalpojuma sniedzēju Leo Baby SIA.

Pirms preces nodošanas atpakaļ sazinieties ar mums zvanot 25 155 165 vai rakstot uz {email} un informējiet par nodošanas iemeslu un detaļām.

Preci var nodot atpakaļ Leo Baby SIA birojā vai nosūtot to pa pastu uz adresi:

Leo Baby SIA
Dzelzavas iela 74, Rīga, LV-1082

Izmēra maiņu uz lielāku vai mazāku variet veikt Leo Baby SIA birojā.

Preces atgriešanas izdevumi (pasta, kurjera vai transporta) ir jāsedz klientam pašam.

Nododot atpakaļ preci, Jums ir jāpievieno arī tās iegādes apliecinošā dokumenta oriģināls – čeks, visi pavaddokumenti. Pirkuma apstiprinājums Jūsu e-pastā netiek uzskatīts par pirkumu apliecinošu dokumentu, uz kura pamatojoties Jūs varat preci nodot atpakaļ.

Preču atgriešanā jāievēro šādi nosacījumi:

Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģinālais iesaiņojums un marķējums.

Ja nosacījumi ir izpildīti, nauda tiks pārskaitīta uz jūsu bankas kontu ne vēlāk kā 30 dienu laikā no atgrieztās preces saņemšanas brīža.